ABSIMA BUGGY "AB1" 1:10 4WD NAPĘD SCZOTKOWY

ABSIMA BUGGY "AB1" 1:10 4WD NAPĘD SCZOTKOWY
ABSIMA BUGGY "AB1" 1:10 4WD NAPĘD SCZOTKOWY ABSIMA BUGGY "AB1" 1:10 4WD NAPĘD SCZOTKOWY ABSIMA BUGGY "AB1" 1:10 4WD NAPĘD SCZOTKOWY ABSIMA BUGGY "AB1" 1:10 4WD NAPĘD SCZOTKOWY
Marka: ABSIMA
Kod produktu: AB1
Dostępność: W magazynie
Cena: 442.80zł
Bez podatku: 360.00zł
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Firma Absima prezentuje najnowszą serią modeli "HOT SHOT", która w chwili obecnej cieszy się ogromną popularnością w Europie. Model klasy 4WD 1:10 Buggy o nazwie AB1 to kwintesencja potrzeb początkującego modelarza, wysoka jakość, złożony i gotowy do jazdy model Buggy w skali 1:10 oraz precyzyjna aparatura - zestaw w bardzo przystępnej cenie.

 

Regulator 40A i mocny szczotkowy silnik 15 zwojowy gwarantują dobre osiągi i świetną zabawę. Producent dołączył do zestawu akumulator napędowy i ładowarkę sieciową. W zestawie otrzymujemy zatem kompletny zestaw gotowy do jazdy, jedyne czego potrzebujemy to 4 baterie AA "paluszki" do zasilenia nadajnika.

 

Poprzez wykorzystanie łożysk kulkowych układ napędowy jest niezawodny również w trudnym terenie. Pracuje płynnie, przenosząc moc silnika na wszystkie cztery koła bez zbędnych strat.

 

Elektroniczny regulator prędkość (ESC) oraz serwo skrętu posiadają zabezpieczenie przed wilgocią i pozwalają na jazdę w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo odbiornik zamknięty jest w odpornej na wilgoć, szczelnej skrzyni, tak aby nic nie stało na przeszkodzie do jazdy podczas opadów deszczu lub śniegu (pamiętaj aby po skończonej zabawie zawsze dobrze wysuszyć i wyczyścić model).

 

Model kompatybilny z technologią LiPo. Można używać akumulatorów LiPo 7,4V (akumulatory 2-ogniwowe) Zalecany prąd rozładowania akumulatorów 25-30C (zbyt duża wartość parametru "C" może spowodować uszkodzenie silnika). Akumulatory NiMH (maksymalnie 7,2V; 6-ogniwowe) mogą być używane bez obaw na prąd rozładowania.

Charakterystyka

Napęd 4x4, silnik szczotkowy 15T klasy 550 z aluminiowym radiatorem

Elektroniczny regulator prędkości kompatybilny z technologią NIMH oraz LIPO

Serwo 4kg

Aluminiowy wał centralny ze stalowymi wzmacnianymi zabierakami

Model w pełni łożyskowany (zastosowano łożyska kulkowe)

Regulowane, olejowe amortyzatory o dużym przekroju

Aluminiowe mocowanie silnika

Stalowe wały CVD na przedniej osi

Usztywniona płyta podwozia - aluminiowy "upper deck"

Napęd przystosowany również do silników bezszczotkowych

Wymiary (DxSxW): 430 x 270 x 140 mm

Waga: 1580 g

 

Sklep na bazie OpenCart
MEGA-COM.EU Electronic Outlet © 2018